Excelente Studio

Loule, Estrada do Matadouro37.103688,-8.003986(Näytä kartalla)
9.8
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 15 10 - pe, 16 1015 10 - 16 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Uima-allas
Ulkouima-allas
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Ulkouima-allas
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
16:00 - 20:00
Lähtöpäivä:
10:00
Tilat
Pysäköinti
Puutarha
Savuttomia huoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Patikointi
WiFi
Ulkouima-allas
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Ulkouima-allas (ympärivuotinen)
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Ulkokalusteet
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Palosammuttimet
Uima-allas
Ensiapupakkaus saatavilla
Huonetyypit
Yhden makuuhuoneen talo
Tietoa Excelente Studio
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: 124894/AL
Arvostelut
9.8
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Kyllä, Excelente Studio:ssä on uima-allas/altaita, jotka kuuluvat yhteen tai useampaan seuraavista luokista: Ulkouima-allas.
Ei, Excelente Studio ei tarjoa kylpylää.
Ei, Excelente Studio ei salli koiria.
Kyllä, Excelente Studio tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Excelente Studio ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Loule Jardim Hotel
Hotelli Loule
9.1
Erinomainen
Alkaen 69 €
Casa Mocho Branco
Aamiaismajoitus Loule
9.9
Erinomainen
Alkaen 173 €
Casa Beny 1897 Guesthouse
Aamiaismajoitus Loule
9.0
Erinomainen
Alkaen 72 €
B&B Candelária
Aamiaismajoitus Loule
9.8
Erinomainen
Alkaen 96 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella