Villas Raphaël

Les Issambres, 626 boulevard des alouettes43.353324,6.681239(Näytä kartalla)
9.0
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväma, 09 11 - ti, 10 1109 11 - 10 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Lämmitetty uima-allas
Tekoälyn luomaTämä majoituspaikka tarjoaa ympärivuotisen ulkolämmitetyn uima-altaan, varmistaen, että vieraat voivat uida mukavasti kaikkina vuodenaikoina. Allasalue on varustettu aurinkotuoleilla, aurinkovarjoilla ja turva-aidalla.
Luksus
Uima-allas
Lämmitetty uima-allas
Ulkouima-allas
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Ulkouima-allas
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
17:00 - 20:00
Lähtöpäivä:
12:00 - 12:30
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
Tenniskenttä (lisämaksu, majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Puutarha
Terassi
Savuttomia huoneita
Lastenhoitopalvelu (lisämaksu)
Perhehuoneita
Silityspalvelu (lisämaksu)
Ilmainen pysäköinti
Internet
Tallelokero
Pöytätennis
Melonta (lisämaksu, majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Patikointi (lisämaksu, majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Grillausmahdollisuus
Keilailu (lisämaksu, majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Lämmitys
Sukellus (lisämaksu, majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Ratsastus (majoituspaikan alueen ulkopuolella)
WiFi
Minigolf (lisämaksu)
Ulkouima-allas
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Aurinkoterassi
Ulkouima-allas (ympärivuotinen)
Rannan äärellä
Päivittäinen siivous (lisämaksu)
Ruokatavaroiden toimitus (lisämaksu)
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Kadunvarsipysäköinti
Uima-allas näköalalla
Lämmitetty uima-allas
Hedelmiä (lisämaksu)
Aurinkotuolit
Aurinkovarjot
Ulkokalusteet
Aidattu uima-allas
Ranta
Kävelykierrokset
Vartija ympäri vuorokauden
Pääsy avaimilla
Palovaroittimet
Uima-allas
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Huvila - Merinäköala
Deluxe-huvila
Tietoa Villas Raphaël
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: 83107001581FF, 83107001582KX
Arvostelut
9.0
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Kyllä, Villas Raphaël:ssä on uima-allas/altaita, jotka kuuluvat yhteen tai useampaan seuraavista luokista: Lämmitetty uima-allas, Ulkouima-allas.
Ei, Villas Raphaël ei tarjoa kylpylää.
Ei, Villas Raphaël ei salli koiria.
Kyllä, Villas Raphaël tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Villas Raphaël ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Villa Tricoli B&B avec Piscine
Hotelli Les Issambresissa
8.9
Erinomainen
Alkaen 96 €
Logis Hôtel le Provencal Rest les Mûriers
Hotelli Les Issambresissa
8.3
Erittäin hyvä
Alkaen 157 €
Hôtel Les Calanques
Hotelli Les Issambresissa
8.8
Erinomainen
Alkaen 119 €
HOTEL LA QUIETUDE
Hotelli Les Issambresissa
9.0
Erinomainen
Alkaen 100 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella