Pallabi HomeStay

Kuthari, Kohara , kaziranga national park Near kohora chariali .Dist -golaghat,26.590593,93.403938(Näytä kartalla)
9.3
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 15 10 - pe, 16 1015 10 - 16 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Koiraystävällinen
Tekoälyn luomaKotimajoitukset voivat tarjota henkilökohtaisemman ja joustavamman ympäristön koirien kanssa matkustaville. Sijainti lähellä Kazirangan kansallispuistoa on plussaa luonnonystäville.
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
12:00 - 13:00
Lähtöpäivä:
12:00 - 13:30
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
Huonepalvelu
Puutarha
Terassi
Savuttomia huoneita
Pesula
Kemiallinen pesu
Perhehuoneita
Aamiainen huoneeseen
Silityspalvelu
Ilmainen pysäköinti
Kappeli
Lounaspaketteja
Autonvuokraus
Matkatavarasäilytys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Erikoisruokavalioiden menuja (pyynnöstä)
Housuprässi
Yhteinen lounge/TV-tila
Päivittäinen siivous
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
Lasten aterioita
Pysäköintihalli
Esteetön pysäköinti
Kahvila paikan päällä
Ulkokalusteet
Tulisija ulkona
Ruoka voidaan toimittaa majoitustiloihin
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Mahdollisuus tarkastaa asiakkaiden terveys
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Huonepalvelu mobiilisovelluksen kautta
Kuitti saatavilla
Majoituspaikan siivoamisesta vastaavat ammattitaitoiset siivousalan yritykset
Huonetyypit
Budget - Kahden hengen huone - Twin/Double
Arvostelut
9.3
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Pallabi HomeStay ei ole uima-allasta.
Ei, Pallabi HomeStay ei tarjoa kylpylää.
Kyllä, Pallabi HomeStay toivottaa koirat tervetulleiksi.
Kyllä, Pallabi HomeStay tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Pallabi HomeStay ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Jungle Eco Mansion
Hotelli Kazirangassa
7.5
Hyvä
Alkaen 9 €
Itsy Hotels Relax
Hotelli Nowgong
9.1
Erinomainen
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella