Kuta EcoStay

Kuta, Jalan Pantai Kuta, Gang Lotring, No. 12-8.722622,115.174827(Näytä kartalla)
7.2
Hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväsu, 08 11 - ma, 09 1108 11 - 09 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Ranta
Yöelämä
Ilmainen Wi-Fi
Budget
Pieni
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
13:00
Lähtöpäivä:
12:00
Tilat
Baari
24h-vastaanotto
Terassi
Savuttomia huoneita
Pesula (lisämaksu)
Perhehuoneita
Silityspalvelu (lisämaksu)
Internet
Nopea sisään-/uloskirjautuminen
Tallelokero
Äänieristys huoneissa
Autonvuokraus
Retkipalvelu
Matkatavarasäilytys
WiFi
Allergiahuoneita
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Ilmastointi
Erillinen tupakointialue
Pankkiautomaatti paikan päällä
Aurinkoterassi
Concierge-palvelu
Ruokakauppa paikan päällä
Rannan äärellä
Vesipuisto (lisämaksu, majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Päivittäinen siivous
WiFi koko majoituspaikassa
Esteetön pysäköinti
Ranta
Huonetyypit
Deluxe - Kahden hengen huone - Double
Perhehuone
Huone valitaan sisäänkirjautumisen yhteydessä
Tietoa Kuta EcoStay
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: 2607230184519, 55130
Arvostelut
7.2
Hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Kuta EcoStay ei ole uima-allasta.
Ei, Kuta EcoStay ei tarjoa kylpylää.
Ei, Kuta EcoStay ei salli koiria.
Ei, Kuta EcoStay ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, Kuta EcoStay ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Sapta Petala Hotel
Hotelli Kutassa
6.2
Rated
Alkaen 8 €
Bali Caps Hostel
Hostelli Kutassa
8.1
Erittäin hyvä
Alkaen 11 €
Pudak Sari Unizou Hostel
Hostelli Kutassa
8.9
Erinomainen
Alkaen 26 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella