Villa Captain

Kotor, Stoliv 85334, Markov Rt42.465892,18.729774(Näytä kartalla)
9.4
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 15 10 - pe, 16 1015 10 - 16 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Ranta
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
14:00 - 20:00
Lähtöpäivä:
07:00 - 11:00
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
Baari
Tenniskenttä
Sauna
Terassi
Savuttomia huoneita
Kalastus
Pesula
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Solarium
Äänieristys huoneissa
Patikointi
Grillausmahdollisuus
Pyöräilymahdollisuus
Lämmitys
Snorklaus
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Yksityinen ranta-alue
Aurinkoterassi
Yökerho/DJ
Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Jaettu keittiö
Yhteinen lounge/TV-tila
Ruokakauppa paikan päällä
Rannan äärellä
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Ulkokalusteet
Piknik-alue
Ranta
Huonetyypit
Rantahuvila
Arvostelut
9.4
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Villa Captain ei ole uima-allasta.
Ei, Villa Captain ei tarjoa kylpylää.
Ei, Villa Captain ei salli koiria.
Kyllä, Villa Captain tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Villa Captain ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Hyatt Regency Kotor Bay Resort
Hotelli Kotorissa
9.0
Erinomainen
Alkaen 292 €
Boutique Hotel Hippocampus
Hotelli Kotorissa
8.5
Erittäin hyvä
Alkaen 155 €
Hotel Vardar
Hotelli Kotorissa
9.0
Erinomainen
Alkaen 165 €
Hotel Forza Terra
Hotelli Kotorissa
9.6
Erinomainen
Alkaen 418 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella