Chata Línia

Kokava nad Rimavicou, Línia - Háj 46748.59309,19.731915(Näytä kartalla)
10
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväti, 10 11 - ke, 11 1110 11 - 11 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Pysäköinti
Pieni
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
13:00 - 17:00
Lähtöpäivä:
08:00 - 10:00
Tilat
Pysäköinti
Sauna (lisämaksu)
Puutarha
Terassi
Savuttomia huoneita
Hiihto/laskettelu (majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Poreallas/poreamme (lisämaksu)
Patikointi
Grillausmahdollisuus (lisämaksu)
Pyöräilymahdollisuus
Lämmitys
Suksivarasto
Hiihtokoulu
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Aurinkoterassi
Jaettu keittiö
Yhteinen lounge/TV-tila
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
Pysäköintihalli
Tulisija ulkona
Pääsy avaimilla
Huonetyypit
Lomamökki
Arvostelut
10
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Chata Línia ei ole uima-allasta.
Ei, Chata Línia ei tarjoa kylpylää.
Ei, Chata Línia ei salli koiria.
Kyllä, Chata Línia tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Chata Línia ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Chata Renďo
Maja Kokava nad Rimavicou
6.0
Rated
Alkaen 153 €
Residenz Pal
Loma-asunto Kokava nad Rimavicou
8.6
Erittäin hyvä
Alkaen 136 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella