TALENTS HOTEL

Kitui, Kilungya Street Kitui Town-1.367633,38.004265(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 16 10 - la, 17 1016 10 - 17 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Kolme tähteä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, TALENTS HOTEL ei ole uima-allasta.
Ei, TALENTS HOTEL ei tarjoa kylpylää.
Ei, TALENTS HOTEL ei salli koiria.
Kyllä, TALENTS HOTEL tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, TALENTS HOTEL ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
KITUI RESORT HOTEL
Hotelli Kitui
0.0
Kitui Villa
Hotelli Kitui
0.0
Hotel San Marino
Hotelli Kitui
0.0
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella