The Hayloft

Kings Cliffe, Hall Farm, Hall Yard52.561961,-0.515322(Näytä kartalla)
9.8
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväla, 07 11 - su, 08 1107 11 - 08 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
16:00 - 22:00
Lähtöpäivä:
08:00 - 10:00
Tilat
Pysäköinti
Puutarha
Savuttomia huoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Poreallas/poreamme
Grillausmahdollisuus
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Kadunvarsipysäköinti
Palovaroittimet
Palosammuttimet
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Ensiapupakkaus saatavilla
Huonetyypit
Yhden makuuhuoneen huoneisto
Arvostelut
9.8
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, The Hayloft ei ole uima-allasta.
Ei, The Hayloft ei tarjoa kylpylää.
Ei, The Hayloft ei salli koiria.
Ei, The Hayloft ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, The Hayloft ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
The Stables
Loma-asunto Kings Cliffe
10
Erinomainen
Alkaen 264 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella