Kehena Beach Getaway

Kehena, 12-7036 Ka'iwa St19.406078,-154.923575(Näytä kartalla)
10
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 14 10 - to, 15 1014 10 - 15 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Tietoa Kehena Beach Getaway
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: TA-082-631-8848-02
Arvostelut
10
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Kehena Beach Getaway ei ole uima-allasta.
Ei, Kehena Beach Getaway ei tarjoa kylpylää.
Ei, Kehena Beach Getaway ei salli koiria.
Kyllä, Kehena Beach Getaway tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Kehena Beach Getaway ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
The Dolphin Cottage at Kehena Beach
Loma-asunto Kehenassa
9.0
Erinomainen
Alkaen 126 €
The Bali House and Cottage at Kehena Beach Hawaii
Loma-asunto Kehenassa
9.8
Erinomainen
Alkaen 333 €
Oceanfront Cottage Near the Kalapana Lava Flows
Loma-asunto Kehenassa
9.1
Erinomainen
Alkaen 120 €
Nice Studio w/ AC near Kehena Beach and lava fields
Huoneistot Kehenassa
9.0
Erinomainen
Alkaen 74 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella