OYO 587 Hotel Tradition Inn

Kathmandu, Ward No.9, Shambhu Marg, Kathmandu, Nepal, Kathmandu27.702057,85.35102(Näytä kartalla)
6.1
Rated
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväti, 13 10 - ke, 14 1013 10 - 14 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Ilmainen Wi-Fi
Budget
Kolme tähteä
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
12:15
Lähtöpäivä:
11:15
Tilat
Ravintola
Pesula
Internet
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Päivittäinen siivous
WiFi koko majoituspaikassa
Videovalvonta yleisissä tiloissa
Palosammuttimet
Huonetyypit
Pieni kahden hengen huone - DoubleTässä kahden hengen huoneessa on televisio. Majoitusyksikössä on yksi vuode.
Standard - Kahden hengen huone - DoubleTässä kahden hengen huoneessa on televisio. Majoitusyksikössä on yksi vuode.
Deluxe - Kahden hengen huone - Double
Arvostelut
6.1
Rated
Usein kysytyt kysymykset
Ei, OYO 587 Hotel Tradition Inn ei ole uima-allasta.
Ei, OYO 587 Hotel Tradition Inn ei tarjoa kylpylää.
Ei, OYO 587 Hotel Tradition Inn ei salli koiria.
Ei, OYO 587 Hotel Tradition Inn ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, OYO 587 Hotel Tradition Inn ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Taleju Boutique Hotel
Hotelli Kathmandussa
9.3
Erinomainen
Alkaen 29 €
Kasthamandap Boutique Hotel
Hotelli Kathmandussa
9.3
Erinomainen
Alkaen 24 €
Hotel Friends Home
Hotelli Kathmandussa
9.3
Erinomainen
Alkaen 23 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella