Dust Pyramids Hotel

Kairo, 43 Al Haram 629.987937,31.144188(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväti, 13 10 - ke, 14 1013 10 - 14 10
1 Huone2 Vierasta
Tällä hetkellä inaktiivinen alustallamme.
Tiedot
Kategoriat
Perhe
Ilmainen Wi-Fi
Bisnes
Pysäköinti
Pieni
Neljä tähteä
Huonetyypit
Superior - Kahden hengen huone - Twin/Double - Kaupunkinäköala
Superior - Yhden hengen huone
Superior - Kolmen hengen huone
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Dust Pyramids Hotel ei ole uima-allasta.
Ei, Dust Pyramids Hotel ei tarjoa kylpylää.
Ei, Dust Pyramids Hotel ei salli koiria.
Kyllä, Dust Pyramids Hotel tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Dust Pyramids Hotel ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Steigenberger Hotel El Tahrir Cairo
Hotelli Kairossa
9.2
Erinomainen
Alkaen 110 €
Triumph Plaza Hotel
Hotelli Kairossa
8.6
Erittäin hyvä
Alkaen 62 €
Baron Hotel Cairo
Hotelli Kairossa
8.7
Erittäin hyvä
Alkaen 70 €
Barceló Cairo Pyramids
Hotelli Kairossa
7.6
Hyvä
Alkaen 67 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella