Kalix Riverside inn

Kainuu, Marieberg 1765.956244,22.879449(Näytä kartalla)
8.7
Erittäin hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 14 10 - to, 15 1014 10 - 15 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Pieni
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00
Lähtöpäivä:
07:00 - 11:00
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
Kokous-/juhlatilat
Baari
Sauna
Puutarha
Terassi
Savuttomia huoneita
Hiihto/laskettelu
Ilmainen pysäköinti
Internet
Patikointi
Lounaspaketteja
Lämmitys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Aurinkoterassi
Päivittäinen siivous
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
Lautapelejä/palapelejä
Viiniä/kuohuviiniä
Peti lemmikille
Ruokakuppi lemmikille
Ulkokalusteet
Piknik-alue
Tulisija ulkona
Spa-palvelut
Höyrysauna
Spa-tila/rentoutumisalue
Kävelykierrokset
Palovaroittimet
Palosammuttimet
Ruoka voidaan toimittaa majoitustiloihin
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Majoituspaikan siivoamisesta vastaavat ammattitaitoiset siivousalan yritykset
Huonetyypit
Kahden hengen huone - Double - Järvinäköala
Yhden hengen huone - Järvinäköala
Kahden hengen huone - Twin - Järvinäköala
Kahden hengen huone - Puutarhanäkymät
Kolmen makuuhuoneen mökki
Arvostelut
8.7
Erittäin hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Kalix Riverside inn ei ole uima-allasta.
Ei, Kalix Riverside inn ei tarjoa kylpylää.
Ei, Kalix Riverside inn ei salli koiria.
Kyllä, Kalix Riverside inn tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Kalix Riverside inn ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Filipsborg, the Arctic Mansion
Hotelli Kainuu
7.8
Hyvä
Alkaen 224 €
Hotell Gamla Staden
Hotelli Kainuu
8.9
Erinomainen
Alkaen 110 €
Hotell Valhall
Hotelli Kainuu
7.5
Hyvä
Alkaen 79 €
Kalix Riverside inn, Farm timbering
Majatalo Kainuu
9.3
Erinomainen
Alkaen 148 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella