Notel Stays

Jorhat, Chandan Nagar Bylane 126.74247,94.217368(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 15 10 - pe, 16 1015 10 - 16 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Pysäköinti
Pieni
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Notel Stays ei ole uima-allasta.
Ei, Notel Stays ei tarjoa kylpylää.
Ei, Notel Stays ei salli koiria.
Kyllä, Notel Stays tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Notel Stays ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Kaziranga Golf Resort
Lomakeskus Jorhatissa
7.8
Hyvä
Alkaen 36 €
Gruham Homestay
Vierasmaja Jorhatissa
9.8
Erinomainen
Alkaen 13 €
Hotel Gulmohar Grand
Hotelli Jorhatissa
8.5
Erittäin hyvä
Alkaen 20 €
Townsville
Vierasmaja Jorhatissa
8.7
Erittäin hyvä
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella