Ultimate Base Camp

Jinja, Busoga Avenue Plot 9a, Jinja, Uganda0.41846,33.20188(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 16 10 - la, 17 1016 10 - 17 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Pieni
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Ultimate Base Camp ei ole uima-allasta.
Ei, Ultimate Base Camp ei tarjoa kylpylää.
Ei, Ultimate Base Camp ei salli koiria.
Kyllä, Ultimate Base Camp tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Ultimate Base Camp ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
ROYAL PARK HOTEL JINJA
Hotelli Jinjassa
8.2
Erittäin hyvä
Alkaen 28 €
Nice Guest House
Hotelli Jinjassa
0.0
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella