Marine-Style Break Fast

Jiaxin, No.86 Ln. 28 Dongxing 2nd St.23.99965,121.631275(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväsu, 08 11 - ma, 09 1108 11 - 09 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Pieni
Kolme tähteä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Marine-Style Break Fast ei ole uima-allasta.
Ei, Marine-Style Break Fast ei tarjoa kylpylää.
Ei, Marine-Style Break Fast ei salli koiria.
Kyllä, Marine-Style Break Fast tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Marine-Style Break Fast ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Tc慢旅花蓮館-近東大門夜市市中心
Hotelli Hualienissa
8.8
Erinomainen
Alkaen 29 €
F Hotel - Hualien - Pet-friendly
Hotelli Hualienissa
7.7
Hyvä
Alkaen 43 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella