Chatička For Funny

Horni Slavkov, Horní Slavkov 51550.138605,12.779745(Näytä kartalla)
7.2
Hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 16 10 - la, 17 1016 10 - 17 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Koiraystävällinen
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
16:00 - 21:00
Lähtöpäivä:
07:00 - 10:00
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
Puutarha
Savuttomia huoneita
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Retkipalvelu
Ratsastus
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
Ruokakuppi lemmikille
Kävelykierrokset
Pääsy avaimilla
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Mahdollisuus tarkastaa asiakkaiden terveys
Ensiapupakkaus saatavilla
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Kahden makuuhuoneen talo
Arvostelut
7.2
Hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Chatička For Funny ei ole uima-allasta.
Ei, Chatička For Funny ei tarjoa kylpylää.
Kyllä, Chatička For Funny toivottaa koirat tervetulleiksi.
Kyllä, Chatička For Funny tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Chatička For Funny ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Apartmán Horní Slavkov Hodinářství
Vierasmaja Horni Slavkov
8.5
Erittäin hyvä
Alkaen 56 €
Ubytování U Ropáků
Huoneistot Horni Slavkov
9.2
Erinomainen
Alkaen 30 €
U Staré Cesty
Vierasmaja Horni Slavkov
9.2
Erinomainen
Garsoniera U lesoparku
Huoneistot Horni Slavkov
7.0
Hyvä
Alkaen 23 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella