Cottage Round T'Corner

Holmfirth, 9 Town Head Honley53.605225,-1.794345(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 16 10 - la, 17 1016 10 - 17 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Vain Aikuisille
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Cottage Round T'Corner ei ole uima-allasta.
Ei, Cottage Round T'Corner ei tarjoa kylpylää.
Ei, Cottage Round T'Corner ei salli koiria.
Kyllä, Cottage Round T'Corner tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Cottage Round T'Corner ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
The Old Bridge Inn, Holmfirth, West Yorkshire - The Coaching Inn Group
Majatalo Holmfirthissä
8.2
Erittäin hyvä
Alkaen 73 €
The Huntsman Inn
Majatalo Holmfirthissä
9.1
Erinomainen
Alkaen 93 €
Millrace Cottage
Loma-asunto Holmfirthissä
9.8
Erinomainen
Alkaen 157 €
Millpond Cottage
Loma-asunto Holmfirthissä
9.8
Erinomainen
Alkaen 156 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella