Contractor Base Parking 4 Beds Fast Wi-Fi

Hickleton, 57 Lawnwood Drive53.530237,-1.314212(Näytä kartalla)
10
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväsu, 08 11 - ma, 09 1108 11 - 09 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00
Lähtöpäivä:
10:00
Tilat
Pysäköinti
Puutarha
Terassi
Savuttomia huoneita
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Palosammuttimet
Ruoka voidaan toimittaa majoitustiloihin
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Majoituspaikan siivoamisesta vastaavat ammattitaitoiset siivousalan yritykset
Huonetyypit
Kahden makuuhuoneen talo
Arvostelut
10
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Contractor Base Parking 4 Beds Fast Wi-Fi ei ole uima-allasta.
Ei, Contractor Base Parking 4 Beds Fast Wi-Fi ei tarjoa kylpylää.
Ei, Contractor Base Parking 4 Beds Fast Wi-Fi ei salli koiria.
Kyllä, Contractor Base Parking 4 Beds Fast Wi-Fi tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Contractor Base Parking 4 Beds Fast Wi-Fi ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella