Bush Temple

Havelte, Slagdijk 252.762876,6.230161(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväma, 09 11 - ti, 10 1109 11 - 10 11
1 Huone2 Vierasta
Tällä hetkellä inaktiivinen alustallamme.
Tiedot
Kategoriat
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Pieni
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Bush Temple ei ole uima-allasta.
Ei, Bush Temple ei tarjoa kylpylää.
Ei, Bush Temple ei salli koiria.
Kyllä, Bush Temple tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Bush Temple ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
LUDIEK eten en slapen
Hotelli Havelte
9.0
Erinomainen
Alkaen 134 €
De Veurdeale
Huoneistohotelli Havelte
9.2
Erinomainen
Alkaen 144 €
Eursingerhof
Huoneistot Havelte
9.0
Erinomainen
Alkaen 132 €
Jelly's Hoeve (Adults Only)
Huoneistot Havelte
8.5
Erittäin hyvä
Alkaen 130 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella