Hotel Victoria

Hanga Roa, Av. Pont S/N-27.153799,-109.433575(Näytä kartalla)
6.9
Rated
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+4 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+4 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväla, 07 11 - su, 08 1107 11 - 08 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Perhe
Tekoälyn luomaTämä hotelli tarjoaa perheystävällisen ympäristön Pääsiäissaarella.
Ilmainen Wi-Fi
Tekoälyn luomaTämä hotelli tarjoaa ilmaisen langattoman internetyhteyden.
Esteetön
Tekoälyn luomaHotel Victoria tarjoaa esteettömiä ominaisuuksia, kuten esteettömiä kylpyammeita, tukikahvoja kylpyammeessa, laskettuja pistorasioita kylpyhuoneessa ja vipukahvoja ovissa.
Kolme tähteä
Tekoälyn luomaVaikka tarkat tiedot ovat rajalliset, Hotel Victorian läsnäolo Hanga Roassa viittaa kätevään sijaintiin ja standardeihin hotellipalveluihin, jotka sopivat matkailijoille, jotka etsivät tukikohtaa saaren tutkimiseen.
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
14:00 - 18:00
Lähtöpäivä:
09:00 - 11:00
Tilat
Pysäköinti
Huonepalvelu
Puutarha
Terassi
Savuttomia huoneita
Kalastus (lisämaksu, majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Pesula (lisämaksu)
Huoneita/palveluja liikuntarajoitteisille
Perhehuoneita
Silityspalvelu (lisämaksu)
Ilmainen pysäköinti
Internet
Nopea sisään-/uloskirjautuminen
Tallelokero
Valuutanvaihto
Purjelautailu (majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Autonvuokraus
Retkipalvelu
Sukellus (lisämaksu, majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Snorklaus (lisämaksu, majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Matkatavarasäilytys
WiFi
Allergiahuoneita
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Erillinen tupakointialue
Aurinkoterassi
Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Yhteinen lounge/TV-tila
Pysäköinti paikan päällä
Esteetön pysäköinti
Ulkokalusteet
Vartija ympäri vuorokauden
Varashälytin
Palosammuttimet
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Huonetyypit
Superior - Kahden hengen huone - Twin/Double
Superior - Kolmen hengen huone
Superior - Neljän hengen huone
Standard - Neljän hengen huone
Standard - Kahden hengen huone - Twin/Double - Puutarhanäkymä
Standard - Kolmen hengen huone
Standard - Yhden hengen huone
Superior - Yhden hengen huone - Merinäköala
Arvostelut
6.9
Rated
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Hotel Victoria ei ole uima-allasta.
Ei, Hotel Victoria ei tarjoa kylpylää.
Ei, Hotel Victoria ei salli koiria.
Kyllä, Hotel Victoria tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Hotel Victoria ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Hare Nua Hotel Boutique
Hotelli Hanga Roa
9.5
Erinomainen
Alkaen 189 €
Taha Tai
Hotelli Hanga Roa
9.0
Erinomainen
Alkaen 201 €
Inaki Uhi Hotel
Hotelli Hanga Roa
9.3
Erinomainen
Alkaen 194 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella