Hostal Vieroto

Hanga Roa, Policarpo Toro-27.144976,-109.428892(Näytä kartalla)
8.5
Erittäin hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 14 10 - to, 15 1014 10 - 15 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Budget
Tekoälyn luomaHanga Roassa sijaitseva Hostal Vieroto on edullinen majatalo. Se tarjoaa kustannustehokkaan majoitusvaihtoehdon Pääsiäissaarella vieraileville matkailijoille.
Ilmainen Wi-Fi
Pieni
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
13:00 - 00:00
Lähtöpäivä:
10:00 - 10:30
Tilat
Pysäköinti
Puutarha
Terassi
Savuttomia huoneita
Lentokenttäkuljetus
Kalastus
Lastenhoitopalvelu
Perhehuoneita
Pelihuone
Ilmainen pysäköinti
Internet
Nopea sisään-/uloskirjautuminen
Leikkikenttä
Melonta
Patikointi
Grillausmahdollisuus
Retkipalvelu
Sukellus
Ratsastus
Snorklaus
Matkatavarasäilytys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Erillinen tupakointialue
Aurinkoterassi
Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Kuljetuspalvelu (lisämaksu)
Housuprässi
Lentokenttäkuljetus (lisämaksu)
Jaettu keittiö
Yhteinen lounge/TV-tila
Rannan äärellä
Päivittäinen siivous
Ulkoallas
Lautapelejä/palapelejä
Kadunvarsipysäköinti
Nouto lentokentältä
Kuljetus lentokentälle
Lastenvaunut
Aurinkotuolit
Ulkokalusteet
Piknik-alue
Ranta
Kuljetuspalvelu
Väliaikaiset taidegalleriat
Kävelykierrokset
Pyöräretket
Teemaillalliset
Paikallista kulttuuria koskeva kierros tai kurssi
Ruoanlaittokurssi
Live-musiikki/esitys
Pääsy avaimilla
Palosammuttimet
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Mahdollisuus tarkastaa asiakkaiden terveys
Ensiapupakkaus saatavilla
Kuitti saatavilla
Majoituspaikan siivoamisesta vastaavat ammattitaitoiset siivousalan yritykset
Huonetyypit
Kahden hengen huone ‑ Double ‑ Oma parveke ‑ Merinäköala
Kolmen hengen huone - Puutarhanäkymä
Kahden hengen huone - Twin - Jaettu kylpyhuone
Kahden hengen huone - Double - Oma kylpyhuone
Arvostelut
8.5
Erittäin hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Hostal Vieroto ei ole uima-allasta.
Ei, Hostal Vieroto ei tarjoa kylpylää.
Ei, Hostal Vieroto ei salli koiria.
Ei, Hostal Vieroto ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, Hostal Vieroto ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Nayara Hangaroa
Hotelli Hanga Roa
9.6
Erinomainen
Alkaen 529 €
Hare Nua Hotel Boutique
Hotelli Hanga Roa
9.5
Erinomainen
Alkaen 186 €
Hotel Hare Uta
Hotelli Hanga Roa
9.2
Erinomainen
Alkaen 247 €
Taha Tai
Hotelli Hanga Roa
9.0
Erinomainen
Alkaen 198 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella