Large converted barn in peaceful, rural location

Hambleton, Dry Bread Lane53.883424,-2.917908(Näytä kartalla)
9.8
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 15 10 - pe, 16 1015 10 - 16 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Sähköautojen EV- latauspiste
Luksus
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Sähköautojen EV- latauspiste
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00 - 23:00
Lähtöpäivä:
10:00
Tilat
Pysäköinti
Puutarha
Savuttomia huoneita
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Lämmitys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
Lautapelejä/palapelejä
Turvaportti lapsille
Sähköajoneuvojen latausasema
Ulkokalusteet
Piknik-alue
Pääsy avaimilla
Palovaroittimet
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Palosammuttimet
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Huonetyypit
Kolmen makuuhuoneen talo
Arvostelut
9.8
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Large converted barn in peaceful, rural location ei ole uima-allasta.
Ei, Large converted barn in peaceful, rural location ei tarjoa kylpylää.
Ei, Large converted barn in peaceful, rural location ei salli koiria.
Kyllä, Large converted barn in peaceful, rural location tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Large converted barn in peaceful, rural location ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Hope Cottage
Loma-asunto Hambleton
8.0
Erittäin hyvä
Alkaen 80 €
Southview Farm, Hambleton, Poulton-Le-Fylde
Loma-asunto Hambleton
10
Erinomainen
The Willows
Loma-asunto Hambleton
0.0
Thurnham Hall Resort
Lomakeskus Cockerham
9.1
Erinomainen
Alkaen 93 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella