Gite du Château

Guemar, 3 Chemin du Château d'Eau48.186207,7.383978(Näytä kartalla)
9.0
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+4 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+4 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 14 10 - to, 15 1014 10 - 15 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
16:00 - 20:00
Lähtöpäivä:
08:00 - 10:00
Tilat
Pysäköinti
Puutarha
Savuttomia huoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Lämmitys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Aurinkoterassi
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
Ulkokalusteet
Piknik-alue
Palovaroittimet
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Huonetyypit
Kahden makuuhuoneen huoneisto
Arvostelut
9.0
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Gite du Château ei ole uima-allasta.
Ei, Gite du Château ei tarjoa kylpylää.
Ei, Gite du Château ei salli koiria.
Kyllä, Gite du Château tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Gite du Château ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
La Clairière
Hotelli Guemar
8.9
Erinomainen
Alkaen 112 €
Cab’âne
Huoneistot Guemar
9.7
Erinomainen
Alkaen 85 €
Gîte Contemporain L'hirondelle
Loma-asunto Guemar
9.6
Erinomainen
Alkaen 147 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella