Chic Escape Apartment

Godella, Carrer Santíssima Trinitat, 57, 46110 Godella, Valencia, Espagne39.517718,-0.41123(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 16 10 - la, 17 1016 10 - 17 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00 - 23:00
Lähtöpäivä:
10:00
Tilat
24h-vastaanotto
Savuttomia huoneita
Internet
Hissi
Lämmitys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
WiFi koko majoituspaikassa
Ensiapupakkaus saatavilla
Huonetyypit
Huoneisto
Tietoa Chic Escape Apartment
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: 1
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Chic Escape Apartment ei ole uima-allasta.
Ei, Chic Escape Apartment ei tarjoa kylpylää.
Ei, Chic Escape Apartment ei salli koiria.
Ei, Chic Escape Apartment ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, Chic Escape Apartment ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
"La Chacra" Casa Típica Valenciana
Loma-asunto Godella
9.5
Erinomainen
Alkaen 303 €
More than a lovely flat
Huoneistot Godella
0.0
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella