Tres Islas Hostel

General Luna, Catangnan General Luna9.804051,126.157256(Näytä kartalla)
5.9
Rated
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+1 1 valokuva
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+1 1 valokuva
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 14 10 - to, 15 1014 10 - 15 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Budget
Tekoälyn luomaTres Islas Hostel on suosittu valinta budjettimatkailijoille. Se tarjoaa sosiaalisen ilmapiirin ja sijaitsee Catangnanissa, tarjoten helpon pääsyn Cloud 9:ään.
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Vain Aikuisille
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
14:00 - 00:00
Lähtöpäivä:
12:00
Tilat
Pysäköinti
Ravintola
Puutarha
Terassi
Savuttomia huoneita
Lentokenttäkuljetus
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Tallelokero
Pysäköintipalvelu
Äänieristys huoneissa
Grillausmahdollisuus
Lounaspaketteja
Retkipalvelu
Faksi/kopiokone
Matkatavarasäilytys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Erillinen tupakointialue
Concierge-palvelu
Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Lentokenttäkuljetus (lisämaksu)
Jaettu keittiö
Lukittavia kaappeja
Yhteinen lounge/TV-tila
Ruokakauppa paikan päällä
Iltaviihdettä
Päivittäinen siivous
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
Lautapelejä/palapelejä
Kadunvarsipysäköinti
Esteetön pysäköinti
Nouto lentokentältä
Kuljetus lentokentälle
Kahvila paikan päällä
Ulkokalusteet
Piknik-alue
Kävelykierrokset
Palovaroittimet
Videovalvonta yleisissä tiloissa
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Palosammuttimet
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Ensiapupakkaus saatavilla
Huonetyypit
Budget - Yhden hengen huone
Budget - Kahden hengen huone - Double
Budget - Kolmen hengen huone
Vuode 10 hengen yhteisessä makuusalissa - UnisexTämä vuodepaikka sijaitsee ilmastoidussa makuusalissa.
Neljän hengen huone
Kolmen hengen huone - Oma kylpyhuone
Perhehuone - Oma kylpyhuone
Arvostelut
5.9
Rated
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Tres Islas Hostel ei ole uima-allasta.
Ei, Tres Islas Hostel ei tarjoa kylpylää.
Ei, Tres Islas Hostel ei salli koiria.
Kyllä, Tres Islas Hostel tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Tres Islas Hostel ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Isla Cabana Resort
Lomakeskus General Lunassa
8.7
Erittäin hyvä
Alkaen 119 €
Siargao Island Villas
Hotelli General Lunassa
8.5
Erittäin hyvä
Alkaen 71 €
Reef Beach Resort
Lomakeskus General Lunassa
6.9
Rated
Alkaen 54 €
Romantic Beach Villas
Lomakeskus General Lunassa
8.7
Erittäin hyvä
Alkaen 42 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella