Casa Italo

Gardone Riviera, Via Tresnico 21 45.6305,10.55683(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväma, 09 11 - ti, 10 1109 11 - 10 11
1 Huone2 Vierasta
Tällä hetkellä inaktiivinen alustallamme.
Tiedot
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Casa Italo ei ole uima-allasta.
Ei, Casa Italo ei tarjoa kylpylää.
Ei, Casa Italo ei salli koiria.
Ei, Casa Italo ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, Casa Italo ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Grand Hotel Gardone
Hotelli Gardone Rivierassa
8.5
Erittäin hyvä
Alkaen 228 €
Grand Hotel Fasano
Hotelli Gardone Rivierassa
9.2
Erinomainen
Alkaen 383 €
Hotel Villa Del Sogno
Hotelli Gardone Rivierassa
9.4
Erinomainen
Alkaen 235 €
Villa Sofia Hotel
Hotelli Gardone Rivierassa
8.7
Erittäin hyvä
Alkaen 160 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella