Hotel Hill Look Inn

Gandhinagar, Srhree Rang Mall Hotel Hill Look Inn 1st Floor,near Sabrmati River Bank Gift City Road Ganghinagar23.18445,72.65194(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 16 10 - la, 17 1016 10 - 17 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Häämatka
Perhe
Bisnes
Pysäköinti
Pieni
Jooga
Kolme tähteä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Hotel Hill Look Inn ei ole uima-allasta.
Ei, Hotel Hill Look Inn ei tarjoa kylpylää.
Ei, Hotel Hill Look Inn ei salli koiria.
Kyllä, Hotel Hill Look Inn tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Hotel Hill Look Inn ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Fabhotel Siddharth Corporate
Hotelli Gandhinagarissa
6.5
Rated
Alkaen 13 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella