Otegui Etxea Casa Rural

Galarreta, La Korta Kalea, 242.910869,-2.447562(Näytä kartalla)
10
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväti, 13 10 - ke, 14 1013 10 - 14 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Esteetön
Pieni
Kolme tähteä
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
17:00 - 23:00
Lähtöpäivä:
11:00 - 12:00
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
Puutarha
Terassi
Savuttomia huoneita
Huoneita/palveluja liikuntarajoitteisille
Perhehuoneita
Pelihuone
Ilmainen pysäköinti
Internet
Hieronta
Patikointi
Grillausmahdollisuus
Pyöräilymahdollisuus
Retkipalvelu
Lämmitys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Aurinkoterassi
Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Pääsy pyörätuolilla
WC, jossa on käsituet
Ulkokalusteet
Kävelykierrokset
Pyöräretket
Videovalvonta yleisissä tiloissa
Palosammuttimet
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Kuitti saatavilla
Majoituspaikan siivoamisesta vastaavat ammattitaitoiset siivousalan yritykset
Huonetyypit
Premium - Kolmen makuuhuoneen huoneisto
Deluxe - Neljän makuuhuoneen huoneisto
Superior - Kolmen makuuhuoneen huoneisto
Tietoa Otegui Etxea Casa Rural
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: XVI00172
Arvostelut
10
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Otegui Etxea Casa Rural ei ole uima-allasta.
Ei, Otegui Etxea Casa Rural ei tarjoa kylpylää.
Ei, Otegui Etxea Casa Rural ei salli koiria.
Kyllä, Otegui Etxea Casa Rural tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Otegui Etxea Casa Rural ei ole kuntosalia.
Sijainti
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella