Casa da Milú

Frechas, Largo Pelourinho, 10141.411426,-7.164165(Näytä kartalla)
9.2
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 16 10 - la, 17 1016 10 - 17 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Uima-allas
Ulkouima-allas
Ilmainen Wi-Fi
Ulkouima-allas
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
16:00 - 23:30
Lähtöpäivä:
07:00 - 12:00
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
Kokous-/juhlatilat
Terassi
Savuttomia huoneita
Lentokenttäkuljetus
Pesula
Pelihuone
Ilmainen pysäköinti
Internet
Solarium
Grillausmahdollisuus
Lämmitys
WiFi
Ulkouima-allas
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Ilmastointi
Erillinen tupakointialue
Aurinkoterassi
Ulkouima-allas (ympärivuotinen)
Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Kuljetuspalvelu (lisämaksu)
Lentokenttäkuljetus (lisämaksu)
Lukittavia kaappeja
WiFi koko majoituspaikassa
Uimaleluja
Lautapelejä/palapelejä
Leikkialue sisätiloissa
Lasten ulkopelivälineitä
Kadunvarsipysäköinti
Lämmitetty uima-allas
Nouto lentokentältä
Kuljetus lentokentälle
Lastenvaunut
Aurinkotuolit
Aurinkovarjot
Ulkokalusteet
Aidattu uima-allas
Tulisija ulkona
Ranta
Kuljetuspalvelu
Palosammuttimet
Uima-allas
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Kuitti saatavilla
Majoituspaikan siivoamisesta vastaavat ammattitaitoiset siivousalan yritykset
Huonetyypit
Kolmen makuuhuoneen talo
Tietoa Casa da Milú
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: 155284/AL
Arvostelut
9.2
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Kyllä, Casa da Milú:ssä on uima-allas/altaita, jotka kuuluvat yhteen tai useampaan seuraavista luokista: Ulkouima-allas.
Ei, Casa da Milú ei tarjoa kylpylää.
Ei, Casa da Milú ei salli koiria.
Ei, Casa da Milú ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, Casa da Milú ei ole kuntosalia.
Sijainti
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella