Grande Provence

Franschhoek, Grande Provence Estate, Main Road-33.898038,19.102659(Näytä kartalla)
9.1
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 14 10 - to, 15 1014 10 - 15 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Luksus
Tekoälyn luomaKuvattu ylelliseksi/boutique-tilaksi, joka tarjoaa korkeatasoista majoitusta. Tarjoaa ainutlaatuisen kokemuksen sen viehättävässä ympäristössä.
Häämatka
Tekoälyn luomaViinitila Franschhoekissa, joka tarjoaa ylellistä majoitusta kauniissa viinitarhaympäristössä. Se tarjoaa romanttisen taustan pariskunnille, jotka arvostavat viiniä ja hienoa ympäristöä.
Romanttinen
Tekoälyn luomaGrande Provence Heritage Wine Estate tarjoaa ihastuttavan kulinaarisen kokemuksen ja kauniit näkymät. Vieraat voivat nauttia kausittaisista annoksista The Restaurantissa tai rentoista lounaista Rotisserie at Leopards Leapissa, yhdistettynä palkittuihin viineihin.
Ilmainen Wi-Fi
Tekoälyn luomaTämä hotelli tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja tyylikkäitä majoitustiloja. Yhteyden ja ylellisen majoituksen yhdistelmä takaa mukavan oleskelun.
Pieni
Tekoälyn luomaTässä ylellisessä boutique-hotellissa on viehättäviä hollantilaistyylisiä rakennuksia ja kypsiä puutarhoja. Itsenäiset mökit, huvilat ja sviitit, joissa kaikissa on uima-altaat, tarjoavat rauhallisen ja ylellisen tukikohdan alueen tutkimiseen.
Huoneet takalla
Tekoälyn luomaYlellisistä majoitustiloistaan tunnettu, joissakin sviiteissä on takka, joka tuo ripauksen eleganssia ja lämpöä. Franschhoekissa sijaitseva hotelli on ihanteellinen viinin ystäville, jotka etsivät viihtyisää pakopaikkaa.
Ulkouima-allas
Tekoälyn luomaGrande Provence tarjoaa ylellisen majatalokokemuksen huomattavalla ulkouima-altaalla. Kartanon tunnelma ja ympäristö lisäävät kokonaisvaltaista viehätystä.
Uima-allas
Ulkouima-allas
Pysäköinti
Viisi tähteä
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
14:00 - 18:00
Lähtöpäivä:
10:00 - 10:30
Tilat
Pysäköinti
Ravintola
Kokous-/juhlatilat
Puutarha
Terassi
Savuttomia huoneita
Perhehuoneita
Aamiainen huoneeseen
Ilmainen pysäköinti
Internet
Tallelokero
Hieronta
Patikointi
Pyöräilymahdollisuus
Lämmitys
Ratsastus
Matkatavarasäilytys
WiFi
Ulkouima-allas
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Aurinkoterassi
Ulkouima-allas (ympärivuotinen)
Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Kuljetuspalvelu (lisämaksu)
Erikoisruokavalioiden menuja (pyynnöstä)
Yhteinen lounge/TV-tila
Päivittäinen siivous
Pysäköinti paikan päällä
Lautapelejä/palapelejä
Lasten aterioita
Esteetön pysäköinti
Viiniä/kuohuviiniä
Kahvila paikan päällä
Aurinkotuolit
Aurinkovarjot
Ulkokalusteet
Piknik-alue
Tulisija ulkona
Selkähieronta
Niskahieronta
Jalkahieronta
Parihieronta
Päähieronta
Käsihieronta
Kokovartalohieronta
Kuljetuspalvelu
Väliaikaiset taidegalleriat
Kävelykierrokset
Pyöräretket
Happy hour
Paikallista kulttuuria koskeva kierros tai kurssi
Vartija ympäri vuorokauden
Pääsy avaimilla
Varashälytin
Palovaroittimet
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Palosammuttimet
Uima-allas
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Kahden makuuhuoneen huvila
Sviitti - Takka
Kahden hengen huone - Double - Oma parveke
Deluxe - Kahden hengen huone - Double
Deluxe - Kahden hengen huone - Double - Parveke
Sviitti - Vuoristonäköala
Kahden hengen huone - Double - Oma parveke
Deluxe Queen -huone
Arvostelut
9.1
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Kyllä, Grande Provence:ssä on uima-allas/altaita, jotka kuuluvat yhteen tai useampaan seuraavista luokista: Ulkouima-allas.
Ei, Grande Provence ei tarjoa kylpylää.
Ei, Grande Provence ei salli koiria.
Kyllä, Grande Provence tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Grande Provence ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Le Quartier Francais
Hotelli Franschhoekissa
9.3
Erinomainen
Alkaen 583 €
Akademie Street Boutique Hotel
Hotelli Franschhoekissa
9.8
Erinomainen
Alkaen 591 €
Leeu Estates
Hotelli Franschhoekissa
9.7
Erinomainen
Alkaen 893 €
Franschhoek Country House & Villas
Hotelli Franschhoekissa
9.0
Erinomainen
Alkaen 270 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella