APARTAMENTO PUERTO FOZ

Foz, 9 Rúa Do Porto 1ºd43.567806,-7.255123(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 12 11 - pe, 13 1112 11 - 13 11
1 Huone2 Vierasta
Tällä hetkellä inaktiivinen alustallamme.
Tiedot
Pysäköinti
Tekoälyn luomaTässä huoneistossa on yksityiset pysäköintitilat.
Ilmainen Wi-Fi
Usein kysytyt kysymykset
Ei, APARTAMENTO PUERTO FOZ ei ole uima-allasta.
Ei, APARTAMENTO PUERTO FOZ ei tarjoa kylpylää.
Ei, APARTAMENTO PUERTO FOZ ei salli koiria.
Kyllä, APARTAMENTO PUERTO FOZ tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, APARTAMENTO PUERTO FOZ ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Isla Nova Hotel
Hotelli Fozissa
8.6
Erittäin hyvä
Alkaen 67 €
Playa de Foz Hotel & Spa by gaiarooms
Hotelli Fozissa
8.5
Erittäin hyvä
Alkaen 57 €
Alén do Mis - Hotel Rural
Kartano Fozissa
8.5
Erittäin hyvä
Alkaen 70 €
Finca Goleta
Hotelli Fozissa
9.8
Erinomainen
Alkaen 91 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella