Pineta Blu

Fort Village, Loc.Santa Margherita di Pula38.933011,8.929063(Näytä kartalla)
9.2
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 14 10 - to, 15 1014 10 - 15 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
17:00 - 23:30
Lähtöpäivä:
09:00 - 10:00
Tilat
Pysäköinti
Terassi
Savuttomia huoneita
Ilmainen pysäköinti
Lämmitys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
Ranta
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Mahdollisuus tarkastaa asiakkaiden terveys
Ensiapupakkaus saatavilla
Majoituspaikan siivoamisesta vastaavat ammattitaitoiset siivousalan yritykset
Huonetyypit
Yhden makuuhuoneen talo
Tietoa Pineta Blu
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: IT092050C2000S3179, S3179
Arvostelut
9.2
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Pineta Blu ei ole uima-allasta.
Ei, Pineta Blu ei tarjoa kylpylää.
Ei, Pineta Blu ei salli koiria.
Kyllä, Pineta Blu tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Pineta Blu ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
VR-Room
Vierasmaja Fort Villagessa
9.4
Erinomainen
Tommy's House Pinus Village Chia
Loma-asunto Fort Villagessa
9.4
Erinomainen
Alkaen 92 €
Villetta Pinus Village, Chia, Sardegna 30 metri dal mare
Loma-asunto Fort Villagessa
8.9
Erinomainen
Alkaen 77 €
holiday house "Lo Stuggio" Pinus Village chia
Loma-asunto Fort Villagessa
7.9
Hyvä
Alkaen 89 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella