Oceancrest 11

Forster, 11/58 MacIntosh St -32.179756,152.516877(Näytä kartalla)
6.0
Rated
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväma, 09 11 - ti, 10 1109 11 - 10 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ranta
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00
Lähtöpäivä:
10:00
Tilat
Pysäköinti
Savuttomia huoneita
Ilmainen pysäköinti
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Rannan äärellä
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
Ranta
Palovaroittimet
Majoituspaikan siivoamisesta vastaavat ammattitaitoiset siivousalan yritykset
Huonetyypit
Kahden makuuhuoneen huoneisto
Tietoa Oceancrest 11
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: PID-STRA-55805
Arvostelut
6.0
Rated
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Oceancrest 11 ei ole uima-allasta.
Ei, Oceancrest 11 ei tarjoa kylpylää.
Ei, Oceancrest 11 ei salli koiria.
Kyllä, Oceancrest 11 tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Oceancrest 11 ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Forster Holiday Village
Lomakeskus Forsterissa
9.0
Erinomainen
Alkaen 145 €
Lakeside Forster Holiday Park
Lomakeskus Forsterissa
8.9
Erinomainen
Alkaen 75 €
The Dorsal Boutique Hotel
Hotelli Forsterissa
8.8
Erinomainen
Alkaen 152 €
Sevan Apartments Forster
Huoneistohotelli Forsterissa
8.9
Erinomainen
Alkaen 169 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella