Architectural Design Rural Retreat

Forcett, 31 Matthews Road, Forcett-42.82982,147.63525(Näytä kartalla)
9.6
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+8 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+8 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväsu, 08 11 - ma, 09 1108 11 - 09 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00
Lähtöpäivä:
10:00
Varusteet
Savuton kiinteistö
Lipunmyyntiapu
Puutarha
Televisio aulassa
Terassi
Ulkokalusteet
Pesula
Ravintola
Ilmainen Wi-Fi
Kiertoajeluapu
Kirjasto
Ilmainen pysäköinti
Konferenssisali
Lemmikit eivät ole sallittuja
Ylimääräiset puhdistustoimenpiteet
Kosketukseton sisään- ja/tai uloskirjautuminen
Policies
Ateriat
Information about the type of meals included in the price is indicated in the rate details.
Erityiset elinolot
Deposit is required. Cost: 1,000.00 AUD per room per stay.
Lisätietoa
Mandatory Fees and Taxes
You'll be asked to pay the following charges at the property:
  • Breakage deposit: AUD 1000.00 per stay
We have included all charges provided to us by the property. However, charges can vary, for example, based on length of stay or the room you book.
Talletus
Unspecified: AUD 1000.00
Huonetyypit
Mökki
3 makuuhuonetta Mökki näkymä maalle
Facts
Floors Number: 1
Rooms Number: 5
Huonetyypit
Mökki
3 makuuhuonetta Mökki näkymä maalle
Arvostelut
9.6
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Architectural Design Rural Retreat ei ole uima-allasta.
Ei, Architectural Design Rural Retreat ei tarjoa kylpylää.
Ei, Architectural Design Rural Retreat ei salli koiria.
Ei, Architectural Design Rural Retreat ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, Architectural Design Rural Retreat ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Iron Creek Bay Estate
Hotelli Sorell
8.7
Erittäin hyvä
Alkaen 73 €
Flotsam Seaside Studio Dunalley
Chalet-majoitus Dunalley
9.3
Erinomainen
Alkaen 140 €
Piermont Retreat
Lomakeskus Swanseassa
9.4
Erinomainen
Alkaen 257 €
Salamanca Inn
Huoneistohotelli Hobartissa
8.9
Erinomainen
Alkaen 116 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella