POLAT Apartments 3

Essen, Gelsenkirchener Str. 3651.478296,7.038222(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 16 10 - la, 17 1016 10 - 17 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Usein kysytyt kysymykset
Ei, POLAT Apartments 3 ei ole uima-allasta.
Ei, POLAT Apartments 3 ei tarjoa kylpylää.
Ei, POLAT Apartments 3 ei salli koiria.
Ei, POLAT Apartments 3 ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, POLAT Apartments 3 ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Four Points Flex by Sheraton Essen
Hotelli Essenissä
8.1
Erittäin hyvä
Alkaen 58 €
Boutique Essen City
Hotelli Essenissä
7.7
Hyvä
Alkaen 64 €
Motel One Essen
Hotelli Essenissä
8.7
Erittäin hyvä
Alkaen 74 €
Stadt-gut-Hotel Rheinischer Hof
Hotelli Essenissä
8.6
Erittäin hyvä
Alkaen 70 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella