Adventure Inn

Ely, 1145 Sheridan St47.903309,-91.849561(Näytä kartalla)
8.5
Erittäin hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 15 10 - pe, 16 1015 10 - 16 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Huoneet poreammeella
Koiraystävällinen
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00 - 20:00
Lähtöpäivä:
09:30 - 10:00
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
Puutarha
Savuttomia huoneita
Kalastus
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Melonta
Patikointi
Lämmitys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Ilmastointi
Erillinen tupakointialue
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
Esteetön pysäköinti
Ulkokalusteet
Pääsy avaimilla
Palovaroittimet
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Arvostelut
8.5
Erittäin hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Adventure Inn ei ole uima-allasta.
Ei, Adventure Inn ei tarjoa kylpylää.
Kyllä, Adventure Inn toivottaa koirat tervetulleiksi.
Kyllä, Adventure Inn tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Adventure Inn ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Northwoods Inn and Suites
Hotelli Ely
8.1
Erittäin hyvä
Alkaen 96 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella