Mountain Side Inn

El Nido, Barangay Maligaya11.178117,119.38998(Näytä kartalla)
7.4
Hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 16 10 - la, 17 1016 10 - 17 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Budget
Tekoälyn luomaBarangay Maligayassa sijaitseva majatalo tarjoaa rauhallisen pakopaikan näkymillä ympäröiville vuorille. Se tarjoaa perus-, budjettiystävällistä majoitusta.
Ranta
Ilmainen Wi-Fi
Pieni
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
14:00
Lähtöpäivä:
12:00
Tilat
Huonepalvelu
24h-vastaanotto
Terassi
Savuttomia huoneita
Lentokenttäkuljetus
Pesula
Perhehuoneita
Silityspalvelu
Internet
Hieronta
Retkipalvelu
Sukellus
Snorklaus
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Erillinen tupakointialue
Kuljetuspalvelu (lisämaksu)
Lentokenttäkuljetus (lisämaksu)
Päivittäinen siivous
WiFi koko majoituspaikassa
Lautapelejä/palapelejä
Ulkokalusteet
Tulisija ulkona
Selkähieronta
Jalkahieronta
Päähieronta
Käsihieronta
Kokovartalohieronta
Kuljetuspalvelu
Varashälytin
Palovaroittimet
Palosammuttimet
Huonetyypit
Kahden hengen huone - Double - Oma kylpyhuone
Neljän hengen huone
Budget - Kahden hengen huone - Double
Arvostelut
7.4
Hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Mountain Side Inn ei ole uima-allasta.
Ei, Mountain Side Inn ei tarjoa kylpylää.
Ei, Mountain Side Inn ei salli koiria.
Ei, Mountain Side Inn ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, Mountain Side Inn ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Focus Rooms
Hotelli El Nidossa
8.5
Erittäin hyvä
Alkaen 35 €
Stunning Republic
Hotelli El Nidossa
6.3
Rated
Alkaen 35 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella