Abuela Pastora

El Bolson, Abuela Pastora Cabañas-41.868451,-71.48319(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 14 10 - to, 15 1014 10 - 15 10
1 Huone2 Vierasta
Tällä hetkellä inaktiivinen alustallamme.
Tiedot
Kategoriat
Uima-allas
Ulkouima-allas
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Ulkouima-allas
Usein kysytyt kysymykset
Kyllä, Abuela Pastora:ssä on uima-allas/altaita, jotka kuuluvat yhteen tai useampaan seuraavista luokista: Ulkouima-allas.
Ei, Abuela Pastora ei tarjoa kylpylää.
Ei, Abuela Pastora ei salli koiria.
Kyllä, Abuela Pastora tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Abuela Pastora ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Buena Vida Social Club
Majatalo El Bolsonissa
9.3
Erinomainen
Alkaen 74 €
La Aguada
Aamiaismajoitus El Bolsonissa
9.7
Erinomainen
Alkaen 87 €
Cabañas De La Comarca
Maja El Bolsonissa
9.8
Erinomainen
Alkaen 20 €
Cabañas Los Nonos
Huoneistohotelli El Bolsonissa
8.5
Erittäin hyvä
Alkaen 35 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella