Synergy House

Dudince, Pod horou 36848.163087,18.894511(Näytä kartalla)
9.7
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+4 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+4 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 14 10 - to, 15 1014 10 - 15 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Esteetön
Kuntosali
Pieni
Kolme tähteä
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
14:00 - 20:00
Lähtöpäivä:
07:00 - 11:00
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
Sauna
Kuntokeskus
Puutarha
Terassi
Savuttomia huoneita
Lentokenttäkuljetus
Pesula
Kemiallinen pesu
Huoneita/palveluja liikuntarajoitteisille
Perhehuoneita
Pelihuone
Silityspalvelu
Ilmainen pysäköinti
Internet
Nopea sisään-/uloskirjautuminen
Spa- ja wellness-keskus
Pöytätennis
Poreallas/poreamme
Patikointi
Grillausmahdollisuus
Lämmitys
Faksi/kopiokone
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Aurinkoterassi
Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Lentokenttäkuljetus (lisämaksu)
Jaettu keittiö
Yhteinen lounge/TV-tila
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Lautapelejä/palapelejä
Kadunvarsipysäköinti
Esteetön pysäköinti
Pääsy pyörätuolilla
Lastenvaunut
Ruokakuppi lemmikille
Ulkokalusteet
Piknik-alue
Varashälytin
Palovaroittimet
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Palosammuttimet
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Mahdollisuus tarkastaa asiakkaiden terveys
Ensiapupakkaus saatavilla
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Deluxe - Kolmen hengen huone
Standard - Kahden hengen huone - Twin
Arvostelut
9.7
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Synergy House ei ole uima-allasta.
Ei, Synergy House ei tarjoa kylpylää.
Ei, Synergy House ei salli koiria.
Kyllä, Synergy House tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Kyllä, Synergy House on kuntosali.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Penzion Fortuna Dudince
Vierasmaja Dudince
9.1
Erinomainen
Alkaen 54 €
Hotel Urpín City
Hotelli Banska Bystricassa
8.8
Erinomainen
Alkaen 106 €
Hotel Srdiečko
Hotelli in Tale
9.5
Erinomainen
Alkaen 113 €
Hotel Arcade
Hotelli Banska Bystricassa
9.3
Erinomainen
Alkaen 99 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella