1BR Studio with Rooftop Access

Dhaka, 1901, Apollo Road 10, B223.807082,90.425304(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 14 10 - to, 15 1014 10 - 15 10
1 Huone2 Vierasta
Tällä hetkellä inaktiivinen alustallamme.
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Vain Aikuisille
Usein kysytyt kysymykset
Ei, 1BR Studio with Rooftop Access ei ole uima-allasta.
Ei, 1BR Studio with Rooftop Access ei tarjoa kylpylää.
Ei, 1BR Studio with Rooftop Access ei salli koiria.
Ei, 1BR Studio with Rooftop Access ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, 1BR Studio with Rooftop Access ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Six Seasons Hotel
Hotelli Dhakassa
8.7
Erittäin hyvä
Alkaen 77 €
Golden Tulip The Grandmark-Dhaka
Hotelli Dhakassa
7.8
Hyvä
Alkaen 59 €
Pan Pacific Sonargaon Dhaka
Hotelli Dhakassa
7.1
Hyvä
Alkaen 65 €
Amari Dhaka
Hotelli Dhakassa
8.0
Erittäin hyvä
Alkaen 92 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella