Hotel Occidental

David, Calle 4ta, Este, Frente Al Parque Cervantes8.427798,-82.425085(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväti, 13 10 - ke, 14 1013 10 - 14 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Hotel Occidental ei ole uima-allasta.
Ei, Hotel Occidental ei tarjoa kylpylää.
Ei, Hotel Occidental ei salli koiria.
Kyllä, Hotel Occidental tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Hotel Occidental ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
JL Serracin Apart Hotel
Hotelli Davidissa
0.0
Alkaen 34 €
Hotel Ciudad de David
Hotelli Davidissa
9.1
Erinomainen
Alkaen 75 €
Hotel City Plaza & Suites
Hotelli Davidissa
8.8
Erinomainen
Alkaen 63 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella