Avonlea Self-Catering

Crieff, 17 Hill Street56.373378,-3.84048(Näytä kartalla)
9.0
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 15 10 - pe, 16 1015 10 - 16 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00 - 17:00
Lähtöpäivä:
05:00 - 10:00
Tilat
Pysäköinti
Golfkenttä (3 km:n säteellä)
Savuttomia huoneita
Kalastus
Pesula
Ilmainen pysäköinti
Internet
Patikointi
Pyöräilymahdollisuus
Lämmitys
Ratsastus
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Aurinkoterassi
WiFi koko majoituspaikassa
Lautapelejä/palapelejä
Turvaportti lapsille
Kadunvarsipysäköinti
Ulkokalusteet
Pääsy avaimilla
Palovaroittimet
Palosammuttimet
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Kahden makuuhuoneen mökki
Tietoa Avonlea Self-Catering
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: D, PK11306F
Arvostelut
9.0
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Avonlea Self-Catering ei ole uima-allasta.
Ei, Avonlea Self-Catering ei tarjoa kylpylää.
Ei, Avonlea Self-Catering ei salli koiria.
Ei, Avonlea Self-Catering ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, Avonlea Self-Catering ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
The Murray Park Hotel
Hotelli Crieffissä
8.8
Erinomainen
Alkaen 141 €
Leven House Bed and Breakfast
Vierasmaja Crieffissä
9.4
Erinomainen
Alkaen 130 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella