Flip Flops

Crantock, Flip Flops-1 Sunnyside50.4011,-5.11002(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 11 11 - to, 12 1111 11 - 12 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Koiraystävällinen
Ilmainen Wi-Fi
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00 - 00:00
Lähtöpäivä:
09:30
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
Puutarha
Savuttomia huoneita
Internet
Grillausmahdollisuus
Lämmitys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
WiFi koko majoituspaikassa
Ranta
Palovaroittimet
Huonetyypit
Loma-asunto
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Flip Flops ei ole uima-allasta.
Ei, Flip Flops ei tarjoa kylpylää.
Kyllä, Flip Flops toivottaa koirat tervetulleiksi.
Ei, Flip Flops ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, Flip Flops ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Camping Pods Trevella Holiday Park
Leiripaikka Crantockissa
8.3
Erittäin hyvä
Alkaen 55 €
The Old Butchers
Loma-asunto Crantockissa
10
Erinomainen
The Dunes
Loma-asunto Crantockissa
10
Erinomainen
Alkaen 128 €
The Haven
Loma-asunto Crantockissa
0.0
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella