Mansion in Citerna with Pool & Terrace

Citerna, 43.4981,12.124533(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 13 11 - la, 14 1113 11 - 14 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Uima-allas
Ulkouima-allas
Ilmainen Wi-Fi
Ulkouima-allas
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
14:00 - 20:00
Lähtöpäivä:
09:00 - 11:00
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
Tenniskenttä
Golfkenttä (3 km:n säteellä)
Puutarha
Savuttomia huoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Grillausmahdollisuus
Pyöräilymahdollisuus
Lämmitys
Ratsastus
WiFi
Ulkouima-allas
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
WiFi koko majoituspaikassa
Esteetön pysäköinti
Kävelykierrokset
Uima-allas
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Majoituspaikan siivoamisesta vastaavat ammattitaitoiset siivousalan yritykset
Huonetyypit
Kolmen makuuhuoneen loma-asunto
Tietoa Mansion in Citerna with Pool & Terrace
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: IT054011B404015640
Usein kysytyt kysymykset
Kyllä, Mansion in Citerna with Pool & Terrace:ssä on uima-allas/altaita, jotka kuuluvat yhteen tai useampaan seuraavista luokista: Ulkouima-allas.
Ei, Mansion in Citerna with Pool & Terrace ei tarjoa kylpylää.
Ei, Mansion in Citerna with Pool & Terrace ei salli koiria.
Ei, Mansion in Citerna with Pool & Terrace ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, Mansion in Citerna with Pool & Terrace ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Podere Casenove
Maatilaloma Citernassa
9.2
Erinomainen
Alkaen 115 €
Fonte Degna - Alloggio e Sito Storico
Maja Citernassa
7.9
Hyvä
Alkaen 96 €
Apartment near Donatello Sculpture
Loma-asunto Citernassa
8.0
Erittäin hyvä
Alkaen 97 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella