Hotel City Inn

Chittagong, Daar-E-Shahidi Building, 69 Agrabad, C/A,22.327255,91.814426(Näytä kartalla)
6.2
Rated
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväti, 13 10 - ke, 14 1013 10 - 14 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Pysäköinti
Tekoälyn luomaHotel City Inn tarjoaa ilmaisen yksityisen pysäköinnin paikan päällä, vaikka varaus on tarpeen. Esteetön pysäköinti on myös saatavilla.
Häämatka
Perhe
Pieni
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
12:00 - 13:00
Lähtöpäivä:
11:00 - 12:00
Tilat
Pysäköinti
Ravintola
Huonepalvelu
24h-vastaanotto
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
Huonetyypit
Deluxe - Kahden hengen huone - Double
Deluxe ‑ Yhden hengen huone
Deluxe - Kahden hengen huone - Twin
Deluxe-sviitti
Arvostelut
6.2
Rated
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Hotel City Inn ei ole uima-allasta.
Ei, Hotel City Inn ei tarjoa kylpylää.
Ei, Hotel City Inn ei salli koiria.
Kyllä, Hotel City Inn tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Hotel City Inn ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
The Peninsula Chittagong Limited
Hotelli Chittagongissa
7.8
Hyvä
Alkaen 58 €
Radisson Blu Chattogram Bay View
Hotelli Chittagongissa
7.7
Hyvä
Alkaen 92 €
Jatra Flagship Chattogram City Centre
Hotelli Chittagongissa
7.8
Hyvä
Alkaen 33 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella