Foralin Escape

Cherrapunji, Foralin Escape Forlain Escape, Near Nohkalikai Falls, Sohra (cherrapunji), East Khasi Hills, Meghalaya25.254086,91.734189(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväti, 13 10 - ke, 14 1013 10 - 14 10
1 Huone2 Vierasta
Tällä hetkellä inaktiivinen alustallamme.
Tiedot
Kategoriat
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Pieni
Huonetyypit
Kahden hengen huone - Double
Classic - Neljän hengen huoneMajoitusyksikössä on 2 vuodetta.
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Foralin Escape ei ole uima-allasta.
Ei, Foralin Escape ei tarjoa kylpylää.
Ei, Foralin Escape ei salli koiria.
Kyllä, Foralin Escape tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Foralin Escape ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Polo Cherrapunjee Resort
Lomakeskus Cherrapunjissa
6.8
Rated
Alkaen 116 €
Sulawado Resort
Hotelli Cherrapunjissa
5.8
Rated
Alkaen 33 €
Living Roots Lodge
Maja Cherrapunjissa
8.0
Erittäin hyvä
Alkaen 18 €
PAMILYA HOMESTAY
Kotimajoitus Cherrapunjissa
8.1
Erittäin hyvä
Alkaen 12 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella