La conchiglia

Ceriale, Via Indipendenza, 9144.09793,8.234153(Näytä kartalla)
9.1
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 14 10 - to, 15 1014 10 - 15 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Koiraystävällinen
Tekoälyn luomaHuoneisto tarjoaa enemmän tilaa ja yksityisyyttä, mikä voi olla hyödyllistä koiran kanssa matkustettaessa.
Sähköautojen EV- latauspiste
Tietoa La conchiglia
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: 009024-lt-0508, IT009024C274LNVTBX
Arvostelut
9.1
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, La conchiglia ei ole uima-allasta.
Ei, La conchiglia ei tarjoa kylpylää.
Kyllä, La conchiglia toivottaa koirat tervetulleiksi.
Ei, La conchiglia ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, La conchiglia ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Residence Oliveto
Huoneistohotelli Cerialessa
8.8
Erinomainen
Alkaen 90 €
Residence Sabrina
Huoneistohotelli Cerialessa
8.8
Erinomainen
Alkaen 54 €
B&B Au Caruggiu
Vierasmaja Cerialessa
9.6
Erinomainen
Alkaen 93 €
Agriturismo Tendapiccola
Maatilaloma Cerialessa
8.6
Erittäin hyvä
Alkaen 85 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella