Capelas Garden

Capelas, Rua Infante D. Henrique, nº 37 Rc G37.824031,-25.672204(Näytä kartalla)
9.0
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 14 10 - to, 15 1014 10 - 15 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Pysäköinti
Tekoälyn luomaCapelas Garden tarjoaa ilmaisen yksityisen pysäköinnin, mikä tarjoaa kätevän ja turvallisen pysäköintiratkaisun vierailijoilleen.
Ilmainen Wi-Fi
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00
Lähtöpäivä:
12:00
Tilat
Pysäköinti
Puutarha
Terassi
Savuttomia huoneita
Lentokenttäkuljetus
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Hieronta
Grillausmahdollisuus
Autonvuokraus
Lämmitys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Erillinen tupakointialue
Lentokenttäkuljetus (lisämaksu)
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Esteetön pysäköinti
Ulkokalusteet
Selkähieronta
Niskahieronta
Jalkahieronta
Parihieronta
Päähieronta
Käsihieronta
Kokovartalohieronta
Pääsy avaimilla
Palosammuttimet
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Ensiapupakkaus saatavilla
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Huoneisto - Oma terassi
Tietoa Capelas Garden
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: 2092
Arvostelut
9.0
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Capelas Garden ei ole uima-allasta.
Ei, Capelas Garden ei tarjoa kylpylää.
Ei, Capelas Garden ei salli koiria.
Kyllä, Capelas Garden tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Capelas Garden ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Hotel Vale Do Navio
Hotelli Capelasissa
8.1
Erittäin hyvä
Alkaen 56 €
Whalesbay Hotel Apartamentos
Huoneistohotelli Capelasissa
9.1
Erinomainen
Alkaen 88 €
Acorsonho Apartamentos Turisticos
Huoneistohotelli Capelasissa
8.1
Erittäin hyvä
Alkaen 46 €
Solar Do Conde Garden Hotel
Hotelli Capelasissa
8.3
Erittäin hyvä
Alkaen 40 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella