Casa da Pioxa

Camarinas, 1 Tasaraño43.138441,-9.148378(Näytä kartalla)
9.6
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 15 10 - pe, 16 1015 10 - 16 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Koiraystävällinen
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00 - 16:30
Lähtöpäivä:
08:00 - 11:00
Tilat
Lemmikkieläimet sallittu
Puutarha
Terassi
Retkipalvelu
Lämmitys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Aurinkoterassi
Ulkokalusteet
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Huonetyypit
Kolmen makuuhuoneen talo
Tietoa Casa da Pioxa
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: VUT-CO-006566
Arvostelut
9.6
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Casa da Pioxa ei ole uima-allasta.
Ei, Casa da Pioxa ei tarjoa kylpylää.
Kyllä, Casa da Pioxa toivottaa koirat tervetulleiksi.
Ei, Casa da Pioxa ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, Casa da Pioxa ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Hotel VIDA Devalar Do Mar
Hotelli Camarinas
8.7
Erittäin hyvä
Alkaen 60 €
O mar de preciosa
Vierasmaja Camarinas
9.3
Erinomainen
Alkaen 49 €
Apartamentos Arnela
Huoneistot Camarinas
9.1
Erinomainen
Alkaen 55 €
Hospedium Hotel Barómetro de Camariñas
Hotelli Camarinas
8.9
Erinomainen
Alkaen 59 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella