Hotel Restaurant Christophe Colomb

Calvi, Place Bel Ombra42.568279,8.757563(Näytä kartalla)
8.1
Erittäin hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 15 10 - pe, 16 1015 10 - 16 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Koiraystävällinen
Tekoälyn luomaCalvissa sijaitseva hotelli toivottaa lemmikit tervetulleiksi ja tarjoaa ravintolan kätevään ruokailuun. Sen keskeinen sijainti tekee kaupungin tutkimisesta helppoa koirasi kanssa.
Yöelämä
Tekoälyn luomaCalvissa, Place Bel Ombralla sijaitseva hotelli tarjoaa helpon pääsyn vilkkaaseen satama-alueen tunnelmaan, mukaan lukien sen lukuisat baarit ja ravintolat.
Bisnes
Tekoälyn luomaPaikan päällä olevan ravintolan ansiosta se tarjoaa mukavuutta liikematkailijoille. Sen sijainti on keskeinen ja kätevä liiketoimintapaikkoihin pääsemiseksi.
Pysäköinti
Tekoälyn luomaYksityinen pysäköinti on saatavilla paikan päällä maksullisena (15 €/päivä autoille, 6 € moottoripyörille, 5 € polkupyörille), ja hotellin edessä on suuri julkinen pysäköintialue.
Esteetön
Tekoälyn luomaTämä hotelli tarjoaa tilat vammaisille vieraille ja esteettömän pysäköinnin. Siinä on myös hissi huoneisiin pääsyä varten.
Perhe
Ilmainen Wi-Fi
Kolme tähteä
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00 - 00:00
Lähtöpäivä:
08:00 - 11:00
Tilat
Pysäköinti
Ravintola
Lemmikkieläimet sallittu
Kokous-/juhlatilat
Baari
24h-vastaanotto
Terassi
Savuttomia huoneita
Lastenhoitopalvelu
Huoneita/palveluja liikuntarajoitteisille
Kampaamo/kemikaalio
Perhehuoneita
Internet
Hissi
Nopea sisään-/uloskirjautuminen
Tallelokero
Purjelautailu
Äänieristys huoneissa
Autonvuokraus
Lämmitys
Faksi/kopiokone
Sukellus
Matkatavarasäilytys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Erillinen tupakointialue
Aurinkoterassi
Concierge-palvelu
Erikoisruokavalioiden menuja (pyynnöstä)
Yhteinen lounge/TV-tila
Rannan äärellä
Päivittäinen siivous
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Lasten aterioita
Kadunvarsipysäköinti
Esteetön pysäköinti
Viiniä/kuohuviiniä
Ruokakuppi lemmikille
Kahvila paikan päällä
Ulkokalusteet
Ranta
Vartija ympäri vuorokauden
Pääsy avaimilla
Varashälytin
Palovaroittimet
Videovalvonta yleisissä tiloissa
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Palosammuttimet
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Standard - Neljän hengen huone
Kolmen hengen huone
Kahden hengen huone - Twin/Double - Merinäköala
Neljän hengen huone - Merinäköala
Suuri kahden hengen huone - Double
Kahden hengen huone - Twin - Merinäköala
Standard - Kahden hengen huone - Double
Arvostelut
8.1
Erittäin hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Hotel Restaurant Christophe Colomb ei ole uima-allasta.
Ei, Hotel Restaurant Christophe Colomb ei tarjoa kylpylää.
Kyllä, Hotel Restaurant Christophe Colomb toivottaa koirat tervetulleiksi.
Kyllä, Hotel Restaurant Christophe Colomb tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Hotel Restaurant Christophe Colomb ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Best Western Hotel Casa Bianca, Piscine Intérieure et Extérieure
Hotelli Calvissa
8.4
Erittäin hyvä
Alkaen 73 €
Hotel Revellata & Spa
Hotelli Calvissa
8.3
Erittäin hyvä
Alkaen 85 €
Le Mariana
Hotelli Calvissa
8.7
Erittäin hyvä
Alkaen 60 €
Le Magnolia
Hotelli Calvissa
8.9
Erinomainen
Alkaen 89 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella